Média o nás

1 / 7

Česká televize, Studio 24, 3.3.2023

Současná situace malých a středních firem. Host relace Ing. Evžen Reitschläger ml.

Technický týdeník, 19-20/2022

Automatizace a robotizace výrazně zkvalitňují antikorozní povrchové úpravy. Nad využitím automatických strojů a robotů, zejména v technologii předúpravy materiálů, si v rodinné firmě Metalkov dlouho lámali hlavu. Jde totiž povětšinou o ojedinělé, atypické a tvarově nesmírně rozmanité díly, kde je nasazení robotů technicky komplikované, mnohdy až neřešitelné. Nakonec se ale tato technologická zařízení v průběhu roku 2022 ve Vlašimi objevila a s jejich pomocí se daří firmě dále zvyšovat kvalitu a preciznost antikorozních úprav.

PDF stáhnout, 143 kB

Česká televize, Studio 24, 15.8.2022

Vysoké ceny energií dopadají na české firmy. Host relace Ing. Evžen Reitschläger ml.

Technický týdeník, 12/2022

Kvalitní povrchové úpravy kovových konstrukcí jsou velmi „dobrým sluhou“ ochrany před korozí na desítky let. Z pohledu přírody jsou však technologie ochranných nátěrů, zvláště pak chemická složení toxických barev, často vnímány jako „zlý pán“. V případě Metalkovu Vlašim, lídra povrchových úprav nadrozměrných konstrukcí, je tomu však jinak. Zdejší výrobní provozy jsou totiž vybaveny nejmodernější, světově dostupnou technologií pro likvidaci odpadních těkavých látek BAT (best available technology).

PDF stáhnout, 172 kB

Česká televize, Studio 24, 17.1.2022

Další kolo testování na covid ve firmách a dopady karantén na jejich fungování komentuje Ing. Evžen Reitschläger ml. z pozice ředitele společnosti i místopředsedy představenstva AMSP ČR.

Česká televize, Byznys 24, 2.2.2021

Zkušenosti průmyslu v době covidové, jaký byl rok minulý a jak vidí vývoj v roce letošním, hostem online rozhovoru byl Ing. Evžen Reitschläger ml.

1 / 7