Metalkov - průmyslový areál v souladu s přírodou pod horou Blaník. Duplexní antikorozní ochrana výrobků pro petrochemický průmysl – mobilní nádrže pro těžbu ropy. Mnoho mostů nese náš rukopis. Dílenská povrchová úprava nadrozměrných dílců.

Aktuálně

04.02.2021
Zkušenosti průmyslu v době covidové

Zkušenosti průmyslu v době covidové, jaký byl rok minulý a jak vidí vývoj v roce letošním, hostem online rozhovoru v pořadu Byznys 24 České televize byl 2. února Ing. Evžen Reitschläger ml. Video zde.

26.01.2021
Ing. Evžen Reitschläger mladší přebírá místo ředitele rodinné firmy od svého otce zakladatele

Vážení obchodní partneři, spolupracovníci, všichni, koho zajímají moderní technologie povrchových úprav nadrozměrných konstrukcí a zaměstnanci naší rodinné firmy Metalkov Vlašim!

Ve firmě dochází s novým rokem 2021 po 30 letech ke změně v jejím vrcholovém managementu.
Firmu založil v roce 1990 Evžen Reitschläger a jako její ředitel ji dovedl mezi globální lídry povrchových úprav nadrozměrných konstrukcí. Podstatným dílem se na tomto rozvoji a podnikatelské stabilitě podílel i jeho syn, Evžen Reitschläger, z pozice obchodního a marketingového ředitele, který je navíc místopředsedou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. A právě Evžen Reitschläger mladší přebírá místo ředitele rodinné firmy od svého otce zakladatele. Ten bude ve firmě působit v pozici jednatele i nadále.

Věříme, že budete se službami a podnikatelskou seriózností firmy Metalkov Vlašim i nadále spokojeni a zůstanete našimi trvalými zákazníky!

 

Ing. Evžen Reitschläger, ml.

Ing. Evžen Reitschläger, ml.
ředitel rodinné firmy Metalkov Vlašim

Naše služby

Tryskání

Základní čištění kovových povrchů od rzi a okují za účelem vytvoření kotvícího profilu pro následnou metalizaci nebo lakování.

Metalizace

Žárový povlak nanášený nástřikem nataveného drátu (zinkem, hliníkem a zinacorem) za účelem zvýšení antikorozní ochrany.

Zinkování

Žárový povlak nanášený ponorem k ochraně konstrukčních dílů (maximální délky 15 metrů) před korozí.

Lakování

Vysokotlaké nanášení nátěrových hmot nebo duplexní lakování již pozinkovaných ocelových dílů.

Korozní inženýrství

Návrhy systémů protikorozní ochrany. Inspekce kvality antikorozní ochrany dílů a konstrukcí.

Výroba

Komplexní dodávka konstrukčních dílů dle požadavků zákazníků „na klíč“, počínaje jejich výrobou až po povrchové úpravy a expedici.